Arduino Polska Forum

Pełna wersja: Co mogę poprawić w swoim kanale?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam tutaj panów elektroników, chciałbym się was zapytać co zmienić w moim kanale na youtube, 
jak narazie kilka filmików ale będę nagrywał więcej tylko nie wiem w jakim kierunku to powinno się kierować, 
kanał ma właśnie kierować się do elektroników więc proszę o pomysły co bym mógł zmienić lub poprawić 
tutaj kanał: www.youtube.com/channel/UCVLsPVMTubMfQ90JpsV-8aA 
I jeden z moich ostatnich filmików o arduino: www.youtube.com/watch?v=on0UFy4owa8 

Czekam na krytykę negatywną jak się zdarzy pozytywna to dobrze ale raczej się nie zdarzy.
Byłbym wdzięczny jakbyś od podstaw uczył nie używać Delay, rośnie potem plaga domorodnych programistów który żaden program nie działa bo wszędzie gdzie się dało dawali w kodzie Delay Big Grin
Ode mnie masz "negatywną pochwałę". Generalnie nazwa kanału "gówno" pasuje do zawartości.
Jakość filmów i montażu jest tragiczna, ale to nie ma większego znaczenia, ważniejsze że merytorycznie za dużo błędów. Nie oglądałem wszystkich uważnie, ale np. piny analogowe Arduino to nie tylko piny wejściowe, funkcja analogowa to dodatkowa funkcja, poza tym można ich używać jako zwykłych I/O cyfrowych. Wprowadzasz początkujących w błąd. Aref nie służy do uzyskania lepszej rozdzielczości ADC, itd. Nie możesz mierzyć czegoś zasilając miernik poniżej specyfikacji, bo nie wiesz co on mierzy, może właśnie zszedłeś z U zasilania poniżej jego U ref. Jasność led nie zależy proporcjonalnie od PWM, piszesz na ekranie kod z błędami, poprawiasz poza kamerą i nie ma o tym żadnej informacji. Całość jest tak samo niechlujna jak konstrukcja wypowiedzi. Możesz spokojnie umieścić te filmy tam gdzie ich miejsce zgodnie z nazwą. I nie odbieraj tego jako atak, na pewno masz wiedzę o programowaniu i elektronice powyżej średniej, z tym że średnia jest bardzo bliska 0. Sam powinieneś zacząć od jakiegoś kursu/książki by uporządkować i uzupełnić posiadaną wiedzę.