Arduino Polska Forum
Zlecę projekt - Wersja do druku

+- Arduino Polska Forum (https://forum.arduinopolska.pl)
+-- Dział: Inne (https://forum.arduinopolska.pl/dzial-inne)
+--- Dział: Zlecenia / Oferty pracy (https://forum.arduinopolska.pl/dzial-zlecenia-oferty-pracy)
+--- Wątek: Zlecę projekt (/watek-zlec%C4%99-projekt)



Zlecę projekt - NKON - 05-11-2023

Witam,

Poszukuję osoby chętnej do wykonania projektu zdalnie sterowanego pojazdu, który będzie trzymał się wyznaczonej linii ( np. rozciągnięty pomarańczowy sznurek ) + ewentualne przyszłe rozwiązania. Z uwagi na brak wiedzy w temacie programowania chętnie nawiążemy współpracę z zainteresowaną osobą. Oczywiście oferujemy wynagrodzenie za przygotowanie takiego projektu.

Pozdrawiam
Piotrek


RE: Zlecę projekt - Wojtek2222 - 06-11-2023

zdalnie sterowany a podążający za ścieżka to troche dwie inne rzeczy, chyba ze autko ma miec dwa rozne tryby. Sprawdz na yt "line follower robot" i powiedz czy o to ci chodzi


RE: Zlecę projekt - NKON - 06-11-2023

(06-11-2023, 11:59)Wojtek2222 napisał(a): zdalnie sterowany a podążający za ścieżka to troche dwie inne rzeczy, chyba ze autko ma miec dwa rozne tryby. Sprawdz na yt "line follower robot" i powiedz czy o to ci chodzi
Cześć,

Dzięki za kontakt - tak chodzi o coś w rodzaju follwer robot - co do zdalnego sterowania bardziej myślałem o przerobieniu zdalnie sterowanego samochodu pod nasze potrzeby ze sterownikiem, o którym wspomniałeś. Nasze założenia co do tego:

- start/stop z pilota/aplikacji
- podążanie za sznurkiem ( np. pomarańczowym )
- przycisk na pilocie który będzie otwierał elektro zawór
- samą konstrukcję przygotujemy chodzi nam o mózg i połączenie go z pojazdem

Jeśli potrzebujesz więcej info lub masz jakieś propozycje to śmiało pisz

Piotrek


RE: Zlecę projekt - Wojtek2222 - 09-11-2023

(06-11-2023, 19:46)NKON napisał(a):
(06-11-2023, 11:59)Wojtek2222 napisał(a): zdalnie sterowany a podążający za ścieżka to troche dwie inne rzeczy, chyba ze autko ma miec dwa rozne tryby. Sprawdz na yt "line follower robot" i powiedz czy o to ci chodzi
Cześć,

Dzięki za kontakt - tak chodzi o coś w rodzaju follwer robot - co do zdalnego sterowania bardziej myślałem o przerobieniu zdalnie sterowanego samochodu pod nasze potrzeby ze sterownikiem, o którym wspomniałeś. Nasze założenia co do tego:

- start/stop z pilota/aplikacji
- podążanie za sznurkiem ( np. pomarańczowym )
- przycisk na pilocie który będzie otwierał elektro zawór
- samą konstrukcję przygotujemy chodzi nam o mózg i połączenie go z pojazdem

Jeśli potrzebujesz więcej info lub masz jakieś propozycje to śmiało pisz

Piotrek
z chęcią bym się zajął jeśli projekt nie jest pilny, własnie zacząłem studia więc z terminem realizacji może byc różnie


RE: Zlecę projekt - NKON - 10-11-2023

(09-11-2023, 11:43)Wojtek2222 napisał(a):
(06-11-2023, 19:46)NKON napisał(a):
(06-11-2023, 11:59)Wojtek2222 napisał(a): zdalnie sterowany a podążający za ścieżka to troche dwie inne rzeczy, chyba ze autko ma miec dwa rozne tryby. Sprawdz na yt "line follower robot" i powiedz czy o to ci chodzi
Cześć,

Dzięki za kontakt - tak chodzi o coś w rodzaju follwer robot - co do zdalnego sterowania bardziej myślałem o przerobieniu zdalnie sterowanego samochodu pod nasze potrzeby ze sterownikiem, o którym wspomniałeś. Nasze założenia co do tego:

- start/stop z pilota/aplikacji
- podążanie za sznurkiem ( np. pomarańczowym )
- przycisk na pilocie który będzie otwierał elektro zawór
- samą konstrukcję przygotujemy chodzi nam o mózg i połączenie go z pojazdem

Jeśli potrzebujesz więcej info lub masz jakieś propozycje to śmiało pisz

Piotrek
z chęcią bym się zajął jeśli projekt nie jest pilny, własnie zacząłem studia więc z terminem realizacji może byc różnie



RE: Zlecę projekt - NKON - 10-11-2023

Super - tutaj mój nr telefonu: 452480907, zadzwoń w wolnej chwili to przegadamy dokładniej co i jak.


RE: Zlecę projekt - lukim37 - 26-11-2023

Hej, jeśli jeszcze nie znalazłeś wykonawcy projektu, to jestem zainteresowany. Serdecznie zapraszam do kontaktu, mój e-mail: kontakt.shargon@gmail.com