• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki system do zarządzania projektami?
#1
Witam wszystkich!
Sprawa wygląda tak, że zostałem w pracy wyznaczony na osobę, która ma znaleźć dobry program do zarządzania projektami. Dostałem listę funkcji jakie ma on posiadać:
- dostępność online;
- wersja anglojęzyczna;
- możliwość budowania WBS pojektów (tworzenie grup zadań, zadań i kamieni milowych);
- przypisywanie do każdego zadania jego wykonawcy; 
- raportowanie czasu pracy przez wykonawców;
- zarządzanie dokumentacją projektować;
- tworzenie wykresu Gantta;
- dodawanie komentarzy do zadań
i jeszcze do tego najlepiej żeby był prosty w obsłudze i niedrogi. Czy ktoś może mi pomóc i podpowiedzieć jakiś sprawdzony program, który spełniałby te wymagania?
 
Odpowiedź
#2
Myślę, że każdy system od klasy MRPII w górę spełni Twoje oczekiwania, a MRPII to standard, który ma już ponad 20 lat, o ile nie więcej. Musisz się rozglądać za systemami na chwilę obecną chyba CRM i bez trudu można znaleźć darmowe rozwiązania, jak i przeraźliwie drogie, typ SAP. Twoje wymagania nie są wysokie. Poszukaj sobie dwóch, trzech darmowych aplikacji, potestuj - powinny wystarczyć. System i mniej skomplikowany tym mniej czasu pożera jego obsługa i tym mniejsze niebezpieczeństwo, że ludzie nie będą chcieli korzystać z niego tak, jak zakładali jego twórcy.
 
Odpowiedź
#3
ja polecam Tobie PM Comapss, jest to bardzo dobre i sprawdzone narzędzie. Firma, w której pracuje korzysta z niego od jakiś 3 lat. Ma ono wszystkie funkcje jakie wymieniłeś Wink
 
Odpowiedź
#4
Ja moge polecic Jira - Atlassian. Produkt mega rozbudowany i nadajacy sie do zarzadzania duzymi jak i malymi projektami. Mozliwosc Agile i Kanbana i wiele wiele wiecej. Pelna konfigurowalnosc. Wiadomo, ze potrzeba troche spedzic czasu na poczatek, zeby dostosowac to pod siebie, ale pozniej to juz przyjemnosc Wink

Kamyk
 
Odpowiedź
  


Skocz do:


Przeglądający: 1 gości