• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana stanów logicznych oświetlenia
#31
Pytam jeszcze raz - gdzie widzisz użycie sterty? Ja jakoś nie widzę, samego programu nie będę bronił bo nie jest idealny.

A ja po prostu nie widzę tego o czym pisałeś wcześniej, natomiast chętnie zobaczę. Zakładam że wiesz co piszesz więc wskazanie gdzie ta dynamiczna alokacja występuje to chyba nie problem.
 
Odpowiedź
#32
(26-11-2019, 11:46)elvis napisał(a): wskazanie gdzie ta dynamiczna alokacja występuje to chyba nie problem.
Jest problemem, bo nie mój interes aby przypomniec sobie co i gdzie było 2 lata temu.
Fakty są takie, że problem był, był watek na Elektrodzie i tam było tam rozwiązanie. Forbot miał w d... gdy problem został zgłoszony, to niech teraz sobie szukają jak wtedy się nie chciało poprawić, ba, nawet odpowiedzieć na zgłoszenie.
 
Odpowiedź
#33
Nie chodzi o Forbota, ja po prostu chciałem wiedzieć. Bo jak na razie to wydaje mi się że piszesz głupoty, których nawet do końca nie rozumiesz. Ale jeśli jesteś w stanie wskazać gdzie w części o UART jest używana sterta to zmienię zdanie.
 
Odpowiedź
#34
(26-11-2019, 14:31)elvis napisał(a): Nie chodzi o Forbota, ja po prostu chciałem wiedzieć. Bo jak na razie to wydaje mi się że piszesz głupoty, których nawet do końca nie rozumiesz. Ale jeśli jesteś w stanie wskazać gdzie w części o UART jest używana sterta to zmienię zdanie.
Zaparłeś się jak PiS. Pisałem na początku tematu błędu: UART albo(lub) USB.
Jak już napisałem, minęło kilka lat (chyba 2). Ja nie mam biznesu aby szukać i udowadniać. To nie mój biznes! Co innego, gdy za wskazanie błędu będę miał, nie tylko wątpliwą wdzięczność Forbota. Wtedy przeszukam archiwa i znajdę ten konkretny przypadek.
Znajdę to na Forbocie lub archiwach z forum i na Elektordzie gdzie temat był poruszany bo Forbot olał sprawę!


PS
Czyżbyś tak bronił Forbota, bo masz z tego profity? Jeśli tak to albo Twoja wiara w Forbot jest wątpliwa, albo to Ty pisałeś te kursy z błędami!
Coś mi tu "śmierdzi", że @elvis "chłop biedę klepie, a jest tak kiepskim elektronikiem i programistą". To nawet pasuje do tego co wiem!

Teraz UWAGA! Znajdzie moje artykuły z przed 25 lat i udowodni, ze się nie znam!
Ja tych artykułów się nie wstydzę. Wtedy byłem po zawodówce a katalogi sprowadzałem przez ELFA.
Gdzie Twoje artykuły kładzące na kolana wszystkich? Ani na Forbocie, ani tu jakoś nie chcesz ich pokazać. Może od razu byłeś super programistą? Znam kilku geniuszy (prawdziwych), nie piszą na tych forach, nawet już w książki się nie bawią jak np @tmf.
 
Odpowiedź
#35
Czyli jednak nie rozumiesz czym różni się stos od sterty, a tylko umiesz się pieklić na forach. Trochę szkoda, bo myślałem że faktycznie w tej części o UART jest coś na temat pamięci przydzielanej dynamicznie.
Tak dla jasności - kursu o F4 nie pisałem, ale ostatnio przerabiałem go wynotowując uwagi. Może kiedyś pojawią się poprawki, ale nawet bez nich moim zdaniem nie należy tego kursu całkiem przekreślać. Nie jest idealny, ale jego opanowanie to zawsze jakiś krok do przodu.
Więc wracając do początku tego offtopu - nie ma powodu żeby rezygnować z kursu Forbota. Nawet jeśli coś nie będzie idealne, to w końcu kurs jest darmowy, można się chociaż trochę nauczyć, a później zdobywać widzę gdzie indziej.
Na pewno lepiej przerobić kurs Forbota niż słuchać porad niedouczonego pseudo-eksperta, który ma potworne kompleksy i stara się je leczyć wypisywaniem takich bzdur, że szkoda byłoby je nawet komentować.
 
Odpowiedź
#36
(26-11-2019, 19:00)elvis napisał(a): Nawet jeśli coś nie będzie idealne, to w końcu kurs jest darmowy, można się chociaż trochę nauczyć, a później zdobywać widzę gdzie indziej.
Super rada. Darmowy kurs rozbrajania niewywuchów i niewypałów. Jest darmowy! Nic tylko korzystać!

@elvis, Twój profil psychologiczny już znam, niczym nie nie zaskoczysz!
 
Odpowiedź
  


Skocz do:


Przeglądający: 1 gości