• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlecę napisanie programu
#3
Szanowny Panie, interesuje mnie profesjonalista, osoba która jest w stanie to wykonać. Ktoś kto ma blade pojęcie w temacie i szuka sponsora dla swojej edukacji, zupełnie odpada, szkoda mi czasu na konwersacje. Niech wraca do nauki jeśli ma zamiar zarobkowo świadczyć usługi. Jest to zabawne i zarazem żenujące zamieszczanie urojonych fantazji, a wręcz imputowanie sugestii. Jeżeli Pan niefortunnie ubrał w słowa swoją wypowiedź , zapraszam do złożenia konkretnej oferty. Zaznaczam że płacę za program, nie leczenie kompleksów i czyjąś edukację.
Są trzy podejścia.
Pierwsze ...,coś wiem, coś mi się wydaje resztę znajdę w internecie może dopytam , ale biorę zlecenia bo jestem "fachowiec" wyszło 60 godzin z czego realnego programowania 5, ale liczę 60
Drugie podejście... , coś wiem coś mi się wydaje sprawdzę doczytam ... umawiam się za program na tyle i tyle i zaznaczam ze potrwa to 3 tygodnie.
Trzecie. Znam się na tym, będę programował ok 5 godzin. Zrobię to w 2-3 dni za tyle i tyle .

Jak w każdej branży , są profesjonaliści i "paproki" , najgorszy "paprok" z aspiracjami na profesjonalistę.
 
Odpowiedź
  


Wiadomości w tym wątku
Zlecę napisanie programu - przez Marc300 - 30-12-2019, 21:51
RE: Zlecę napisanie programu - przez semi - 31-12-2019, 14:23
RE: Zlecę napisanie programu - przez Marc300 - 31-12-2019, 16:16
RE: Zlecę napisanie programu - przez semi - 02-01-2020, 12:08

Skocz do:


Przeglądający: 1 gości