• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sterowanie pojazdem po GSM (darmowy internet SIM)
#2
(13-07-2018, 14:20)mes mariusz napisał(a): Nie wiem tylko, czy (tak jak się spodziewam) porty od strony WAN nie będą zablokowane (jeśli będą nie będzie można do zabawki wbijać po IP).
Operatorzy nie blokują portów, modem dostaje adres z klasy prywatnej i po zawodach.

(13-07-2018, 14:20)mes mariusz napisał(a): Pytanie moje totyczy modemu GSM dla Arduino. Ktoś bawił się tematem? Jakie modemy polecacie? Czy Arduino okaże się wystarczająco mocną platformą dla modemu GSM?
Jakość.cena - SIM800.
Cena - M590 ale bez toru audio, lokalizacji i wielu innych bajerów

(13-07-2018, 14:20)mes mariusz napisał(a): rozmowy i SMSy są całkowicie za darmo, ale co najważniejsze za darmo jest również pakiet 1GB miesięcznie
Zero opłat. Miesięczne wydatki - 0zł? Pewny jesteś?

Kiedyś w Virgin było tak, ze przez 6miesięcy, po pierwszym doładowaniu, co miesiąc dostawało się 60min, 30sms i zdaje się 1MB danych. Kilka lat to funkcjonowało, bo można było przedłużać na kolejne 6 miesięcy, wysyłając bezpłatny SMS. Ponad dwa lata  używałem tego, faktycznie zero opłat miesięcznych, pomijając starter i pierwsze doładowanie.
Ale aby rozmowy i SMS bez ograniczeń bez opłat?
 
Odpowiedź
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Sterowanie pojazdem po GSM (darmowy internet SIM) - przez es2 - 13-07-2018, 15:41

Skocz do:


Przeglądający: 1 gości