• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o sprawdzenie kodu i BMP280
#7
(25-10-2019, 17:47)PiegowatyGuziec napisał(a):
(25-10-2019, 16:42)loczek111 napisał(a): Jestem w trakcie testów aplikacji mobilnej do prezentowania danych pogodowych z własnej stacji pogodowej opartej na arduino lub innych tego typu rozwiązaniach. Sprawdzam jakie jest zainteresowanie tym tematem i niedługo wykupię serwer do tego rozwiązania. Szukam osób które są zainteresowane takim rozwiązaniem i chciałby przetestować aplikację w praktyce (nie jest jeszcze publicznie dostępna). Zapraszam do zapoznania się

simplyclime.gearhostpreview.com/

Myślę że nikt takim kodem zainteresowany nie będzie.
Pomijam Delay(60000) nawet, ale widzisz że w kodzie nie masz żadnego sprawdzania czy nastąpił poprawny odczyt ? Dzięki temu stworzysz globalna sieć śmieciowych wyników nie mających żadnego pokrycia w rzeczywistości, więc zapomnij by ktoś chciał to użyć Smile
Delay jakiego używam i jaki jest póki co ograniczony wynosi 5 minut - dzięki za informację bo zapomniałem zmienić na stronie. Gdy będzie potrzebny mniejszy - napisz, zmienię choćby indywidualnie dla Ciebie na dowolną wartość.

Co do śmieciowych wyników, osoba dodająca swoją stację pogodową będzie mogła mierzyć wszystko na co będzie miała ochotę - taki jest zamysł. Aby móc używać tego do sensownego odczytu pogody będę potrzebował mnóstwa stacji - wtedy pomyślę nad algorytmami które obrobią tonę danych i aby te były użyteczne, na razie nie zakładam abym osiągnął tylu użytkowników.

Jeśli chciałbyś zwykłą pogodę, bez własnej stacji to aplikacja korzysta z API innych serwisów meteorologicznych.
 
Odpowiedź
  


Wiadomości w tym wątku
Prośba o sprawdzenie kodu i BMP280 - przez Damianpl - 23-02-2019, 16:07
RE: Prośba o sprawdzenie kodu i BMP280 - przez es2 - 26-02-2019, 20:58
RE: Prośba o sprawdzenie kodu i BMP280 - przez loczek111 - 25-10-2019, 18:58
RE: Prośba o sprawdzenie kodu i BMP280 - przez semi - 26-10-2019, 16:46

Skocz do:


Przeglądający: 1 gości