• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sterownik ogrzewania wody w basenie.
#10
(13-06-2019, 21:42)kagiva napisał(a): Śmieszny to jesteś Ty i odgrywasz cwaniaka, trochę pokory kolego.
Ludzi oceniasz nie znając ich.
Kaszpirowski, Nowak, Rydzyk, Jarek.....długa lista... nie znają, oceniają i jest "git"?
Frajerów nie sieją, sami się rodzą!

Nie widzę sensu tłumaczyć "oczywistej oczywistości". Jak kolega dojrzeje (intelektualnie) to widzę sens dalszej dyskusji. Teraz, to....moja klawiatura nie przyjmuje tego, co chciałbym napisać.
Masz kolego problemy z "podstawowymi podstawami", szkoda czasu na uczenie kogoś, kto uważa, że wszystko wie lepiej. Może zapiszę się na kurs programowania u kolegi? Co np nadmiarowo daje każda funkcja irq w avr gdy jest kompilowana przez avr-gcc?
Jak zrobić pseudo-wielopoziomowy system przerwań w AVR mega/tiny?
Jak obsłużyć programowo emulacje 1-Wire w overdrive dla AVR mega/tiny?
Mało pytań? Dać więcej?

Nie sądzę aby w AVR coś mogło mnie zaskoczyć. To, że teraz pracuję na ARM wynika głównie z pieniędzy. Jak klient chce, mogę zrobić gorszy, droższy, mniej rozwojowy projekt na AVR, jego sprawa. Płaci i wymaga! Jak sie klient zaprze, to i w Arduino IDE to zrobię (typowo, kasa razy 4). Klient nasz pan!. Z8? Nie ma sprawy, robię! Gorszego uC nie nam, ale jak klient płaci razy 10, to i na tym badziewiu zrobię!
 
Odpowiedź
  


Wiadomości w tym wątku
Sterownik ogrzewania wody w basenie. - przez kagiva - 13-06-2019, 19:24
RE: Sterownik ogrzewania wody w basenie. - przez es2 - 13-06-2019, 20:23
RE: Sterownik ogrzewania wody w basenie. - przez es2 - 13-06-2019, 20:56
RE: Sterownik ogrzewania wody w basenie. - przez es2 - 13-06-2019, 23:40
RE: Sterownik ogrzewania wody w basenie. - przez es2 - 14-06-2019, 07:43
RE: Sterownik ogrzewania wody w basenie. - przez es2 - 14-06-2019, 15:23

Skocz do:


Przeglądający: 1 gości