• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uno + BME280 + ESP8266 + clock (NTP)
#17
(18-11-2019, 12:38)elvis napisał(a): To straszne, w tym "Pirometrze tęczowym" jest AVR... całe zło świata, najgorszy możliwy mikrokontroler
Miało być na AVR to jest na AVR.
Miało by byc na Z-80, byłoby na Z-80.
Osobiście, zrobiłbym na STM32 bo wtedy niepotrzebny VNC albo może na ESP32.

Swoją wypowiedzią tylko odwracasz uwagę, że w przeciwieństwie do Ciebie, dwa razy pomogłem autorowi wątku. Raz dałem kompletne kody źródłowe na ESP, teraz dokładnie to o co pytał. Potwierdza się, że piszesz aby pisać a nie aby pomóc! Takie osoby określasz trolami, prawda? Czym więc jesteś jak nie trolem?


Jak tam szukanie projektów bez kodów źródłowych w EdW? Udał się coś znaleźć poza projektami bez uC?
No i dlaczego nie odpowiedziałeś na pytanie 
"Jaki masz argument przeciw pisaniu dla AVT?"
Może tym argumentem jest "Bo nie potrafię"? Potrafię tylko narzekać na AVT! Pouczać! Sam niestety jestem "za cienki" aby zaprojektować urządzenie i napisać artykuł a nawet jeśli z czyjąś pomocą to zrobię to kody będę tak beznadziejne, że wstyd je publikować. Czy to nie jest prawdziwy powód?


Potrafisz kolego tylko się wymądrzać, trolować i nic poza tym. Na forach nie pokazujesz swoich projektów, bo pewnie są wirtualne! Są w Twoich marzeniach i snach i "gul" Ci skacze, że inni potrafią opublikować coś w AVT, a Ty nie masz szans.
 
Odpowiedź
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Uno + BME280 + ESP8266 + clock (NTP) - przez semi - 18-11-2019, 13:02

Skocz do:


Przeglądający: 1 gości