• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana stanów logicznych oświetlenia
#34
(26-11-2019, 14:31)elvis napisał(a): Nie chodzi o Forbota, ja po prostu chciałem wiedzieć. Bo jak na razie to wydaje mi się że piszesz głupoty, których nawet do końca nie rozumiesz. Ale jeśli jesteś w stanie wskazać gdzie w części o UART jest używana sterta to zmienię zdanie.
Zaparłeś się jak PiS. Pisałem na początku tematu błędu: UART albo(lub) USB.
Jak już napisałem, minęło kilka lat (chyba 2). Ja nie mam biznesu aby szukać i udowadniać. To nie mój biznes! Co innego, gdy za wskazanie błędu będę miał, nie tylko wątpliwą wdzięczność Forbota. Wtedy przeszukam archiwa i znajdę ten konkretny przypadek.
Znajdę to na Forbocie lub archiwach z forum i na Elektordzie gdzie temat był poruszany bo Forbot olał sprawę!


PS
Czyżbyś tak bronił Forbota, bo masz z tego profity? Jeśli tak to albo Twoja wiara w Forbot jest wątpliwa, albo to Ty pisałeś te kursy z błędami!
Coś mi tu "śmierdzi", że @elvis "chłop biedę klepie, a jest tak kiepskim elektronikiem i programistą". To nawet pasuje do tego co wiem!

Teraz UWAGA! Znajdzie moje artykuły z przed 25 lat i udowodni, ze się nie znam!
Ja tych artykułów się nie wstydzę. Wtedy byłem po zawodówce a katalogi sprowadzałem przez ELFA.
Gdzie Twoje artykuły kładzące na kolana wszystkich? Ani na Forbocie, ani tu jakoś nie chcesz ich pokazać. Może od razu byłeś super programistą? Znam kilku geniuszy (prawdziwych), nie piszą na tych forach, nawet już w książki się nie bawią jak np @tmf.
 
Odpowiedź
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Zmiana stanów logicznych oświetlenia - przez semi - 26-11-2019, 18:50

Skocz do:


Przeglądający: 1 gości