• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zanik obrazu na TFT po zalaczeniu silnika hulajnogi.
#7
(25-02-2020, 08:12)MERASerwis napisał(a): Nie dałeś schematu a oczekujesz pomocy? Twoja sprawa ja nie mam szklanej kuli aby odgadnąć jaki jest interfejs owego TFT. Uważasz, że jest dobrze? Twoja sprawa. Widać lepiej się znasz ode mnie na interfejsach komunikacyjnych i sa zrobione poprawnie, tam gdzie trzeba ekranowane albo zrobione skrętką czy tez mają dopasowanie falowe.
Cóż, ok nie wypowiadam się. W końcu nie ma sensu dyskutować z lepszym od siebie.

Co do oscyloskopu, podsumuję tak: zabrałeś się za robotę, która Cie przerasta i w dodatku bez sprzętu.
Czy stomatolog usuwa zęby kombinerkami?
Czy lekarz osłuchuje pacjenta lejkiem albo szklanką?
Mógłbym tak do wieczora dawać przykłady.


Bez sprzętu możesz sobie pogdybać. Będziesz miał szczęście problem rozwiążesz, w końcu co jakiś czas ktoś tam w lotka wygrywa, prawda?
O boshhh fora...  o interfejsie napisalem ale kula to mi tez by sie przydala zatem.

To ja zapytam tak: Widziałaś (bo w opisie masz kobieta) grajacych w piłke nożną bez korków? Bo pilke to juz chyba mieli nie?
Nastepnym razem jak zabiore sie za Arduino to wynajme laboratorium zeby Meraserwis nie miała sie czego czepić.
Dla Twojej wiadomosci: Traktuje to hobbistycznie, i napisalem tu by sie czegos dowiedziec a nie zebys ironizowała na temat mojej znajomosci konkretnego tematu, lub nie w pelni wyposazonego laboratorium badawczego.
Mozemy owszem napisać prace inzynierska na temat tego wyswietlacza i jego budowy ale czy w tym konkretnym przypadku uwazasz ze jest to najbardziej prawdopodobny problem?
Brakuje Ci widze jakiegoś czata a nie forum

Jak czytam Twoje wypowiedzi to brzmią głównie: odsylam do instrukcji obslugi, albo do szkółki Arduino i im pochodne.
Na forum mam nadzieje raczej przeczytać o jakis pomyslach w danym temacie albo konkretnej pomocy gdy popełniam jakiś blad z uzasadnieniem.
Na reszte schematycznie odpowie Google albo Meraserwis Smile)
 
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Zanik obrazu na TFT po zalaczeniu silnika hulajnogi. - przez sdmaxi - 26-02-2020, 02:17

Skocz do:


Przeglądający: 1 gości