• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czujnik HC-SR04+Przekaźnik
#11
Tak, Arduino jest dla Arduinowców. Może jeszcze z 1000 postów i to do Pana dotrze. Na razie proszę nie zmniejszać dawki, bo coś się znowu rozjeżdża. A na koniec, tak dla formalności, to forum się nazywa arduinopolska.pl. Pa.
 
Odpowiedź
#12
To nie forumirka36 vel Atnel (mogę umieszczać dane osobowe, to jest firma więc nie podlega "ochronie"). Forum nie nazywa się "NieMożnaźleMówićOArduio", swoją drogą,czemu "Arduiowcy" źle piszą o "arduino"? Przeważnie "arduino" a nie "Arduino"? A "PIS"nie pisza "pis"! Pizą natomiast "Ksiądz" a nie, poprawnie "ksiądz"! O "chorobach" społecznych dużo można by PISać.
Panie @kaczakat, Pan wyrósł z Arduino! Bawisz sie Pan w te klocki, ok, takie (raczej chore) hobby, ale aby zaparcie bronić tego "śmiecia"? Wie Pan doskonale, że aby coś poważnego zrobić na Arduino trzeba być ekspertem a nie "expertem". Jak już se jest fachowcem, to Arduino omija się szerokim łukiem (jak ja). Jak w przyszłości, będzie Pan szukał pracy, to do CV wpisze Pan sobie Arduino? Ja wręcz napiszę: nie znam i nie "chcem" znać Arduino!
Na "forum" "Tadeusz bierz ile możesz" z Torunia, czy ATNEL - Mirek36 albo PIS_tylko_Mleko_będziesz_wielki, mogą robić co chcą. Nie jestem podatny na manipulatorów a Pan Panie kolego, próbuje manipulować!
Jak to forum zrobi sie forum politycznym, lub ogólnie pojętą reklamą "jedynie słusznej linii" do czego Pan dążysz, to zniknę. Na Elektrodzie, pomogłem ok 1000 osobom. Wyr.... mnie zdenerwowałem się i jestem tu. Proszę zapoznać się z moimi postami.Czy błagam o pomoc? A może, czasem w kontrowersyjny sposób pomagam?
Może i Pan Panie kolego będzie miał problem? Wtedy pomogę chyba, że mnie tu nie będzie!
- uC: ARM Angel , AVR, Z8, PIC, 8051 / CPU: MC680x0, MC683xx, Z-80, 6502
- CPLD, FPGA, GAL
- GSM, ISDN, ETH, USB, RS232C/485/422
- C, ASM, CUPL, PHP

http://er-mik.prv.pl/projekty_avt.php * http://er-mik.prv.pl/ * http://kolejki.prv.pl/

KA-NUCLEO-F411CE Idea , ESP32, Mega2560, UNO PLUS
 
Odpowiedź
  


Skocz do:


Przeglądający: 1 gości