• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeróbka projektu EBtermostatLED AVT=3220 na ArduinoMiniPro zamiast MEGA8-P.
#21
(16-01-2019, 15:30)kaczakat napisał(a): forum dla amatorów, korzystających z Arduino dla zabawy
Jak zabawa, to zabawa. Nie liczy się własnego czasu i szuka rozwiązań samemu a nie pisze miałczące posty na forum.
Widzę, że 90% uczących się programowania, nawet NIE PRÓBUJE rozwiązać problemu samemu, tylko od razu post na forum. Widać to choćby po tym ile tematów powtarza się do znudzenia. Gdyby delikwent zadał sobie choć trochę trudu, to znalazłby rozwiązanie, ewentualnie "podpiął się" do tematu z przed tygodnia.
Skoro się nie chce, to za korepetycje trzeba płacić. Ile kosztuje godzina korepetycji? Zwracam uwagę, ze chodzi o 45minut, bo to taka dziwna godzina.
Proszę teraz uzasadnić, dlaczego ja mam wziąć 10 ray mniej?

(16-01-2019, 15:30)kaczakat napisał(a): Jedynym uzasadnieniem, które przychodzi mi do głowy by kupić kod do Arduino to narzucony w szkole projekt na zaliczenie
To widać na Elektrodzie https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3541856.html
Jak się nie chciało uczyć trzeba płacić. Pytanie, czy jak pójdzie do pracy tez będzie płacił?
Ogłoszenia na zaliczenie nie mają sensu:
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3536750.html
Nie chce mi się dalej szukać ale nieuków nie stać aby zapłacić kilka tysięcy za robotę a ogłoszenia dają na ostatnią chwilę i stawka drastycznie rośnie, nawet 10 razy.

(16-01-2019, 15:30)kaczakat napisał(a): Co do obsługi LED znajdziesz to w podanym kursie i dziesiątki przykładów w Google po polsku, a jak umiesz korzystać z translatora to tysiące, hasło multipleksowanie. Arduino to miliony użytkowników, ciężko wymyślić coś co nie zostało już zrobione.
I zakładanie wątku na forum nie jest do tego potrzebne. Gdyby padło pytanie, który kurs/książkę.zestaw polecacie ok, ale nie, po raz tysięczny:
- nie wgrywa się szkic
- PC nie widzi płytki
- nie kompiluje się (a jak byk stoi którego pliku brakuje)
Admin powinien takie pytania od razu do kosza.
Na Elektrodzie rozwiązanie jest proste "Nie pytaj o rzeczy, na które odpowiedź można łatwo znaleźć w Internecie".


3 strony na forum odkrywane jest na nowo koło po raz enty. Do rekordu na Forbocie daleko, 7 stron o GPIO powtórzone zdaje się 3 razy, ale wszystko przed nami!
 
Odpowiedź
  


Skocz do:


Przeglądający: 1 gości