• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sterowanie elektrozaworem / espeasy
#1
Witam, chciałbym sterować elektrozaworem przy pomocy espeasy aby zamykać go przy określonej temperaturze. Z informacji które udało mi się znaleźć chyba jest taka możliwość a także ustawienie histerezy np. 0.1. będzie chyba potrzebne kawałek kodu w rules..
 
Odpowiedź
#2
Kto coś?
 
Odpowiedź
#3
Dziwisz się że nikt nie odpisał?
1. Nie ma pytania Smile
2. Jeśli chcesz coś to najpierw pokaż co Ty zrobiłeś a my możemy naprowadzić Cię na miejsce bledu. Bo jeśli chcesz gotowca to powiedz ile płacisz to wtedy ktoś się odezwie

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedź
#4
Aktualnie jestem poza domem i szperam w sieci poszukując informacji. Myślałem że ktoś niż próbował coś takiego zrobić, w końcu wielu użytkowników dzieli się w sieci swoim projektami NIEODPŁATNIE
 
Odpowiedź
#5
Myślisz się nikt za darmo nie daje swojej pracy.. Chyba że jakieś demo które ma wiele błędów.
Arduino zostało wymyślone po to, by robić dobrze jedną prostą rzecz – migać diodą. 
 
Odpowiedź
#6
Tu masz tutorial jak użyć espeasy z Arduino: https://www.letscontrolit.com/wiki/index...are_Upload.
Nie odpowiadałem Ci na pytanie bo nie używam ESPeasy, to zostało stworzone po to by bez umiejętności programowania wgrać sobie wsad do ESP, wyklikać konfigurację z tego co udostępnił twórca i używać. Jest więc bardzo luźno połączone z tematem Arduino. Można też pobrać skompilowany firmware i Arduino nie jest do tego w ogóle potrzebne, tylko program do wgrania firmwaru, np. ESP8266Flasher. Instrukcję obsługi do modułu z tym oprogramowaniem prędzej znajdziesz na forum ESPeasy, tak samo jak do firmware'u do kolejek, światełek, czy tym podobnych elementów na forum modelarskim.
Jeśli chcesz coś przerobić, to wrzucasz kod, opisujesz jak działa, jak chcesz by działał i pytasz o rady co możesz z tym zrobić. Najczęściej by zmieniać coś w tym firmware potrzebna jednak jest już wtedy bardzo dobra umiejętność programowania , nie bez powodu jest tak uniwersalny.
Miło być decenianym https://buycoffee.to/kaczakat
 
Odpowiedź
  


Skocz do:


Przeglądający: 1 gości