• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam wykonawcy projektu.
Cześć, 

Szukam osoby, która wykonałaby opisany w specyfikacji układ. Zapraszam do kontaktu PM, lub bezpośrednio w tym temacie. W wycenę proszę wliczyć oddzielnie koszt podzespołów potrzebnych do rozpoczęcia pracy (cena na START i druga cena na KONIEC).

Oczekiwanym efektem końcowym jest układ Arduino (na białej płytce kropkowanej - w miarę możliwości bez lutowania) + rozrysowany układ (umożliwiający złożenie klonów) + program.

Dodatkowym atutem byłaby możliwość spotkania w Poznaniu lub okolicach.

Załączone pliki
.pdf   SpecyfikacjaA.pdf (Rozmiar: 68.85 KB / Pobrań: 21)

Odpowiedź
Czyli rozumiem iż cena na start będzie to kwota na zakup potrzebnych elementów + bonus zachęcający a cena na koniec to nic innego jak wynagrodzenie za zakonczona umowe ?

Jaka cene na koniec przewidujesz? ( badz jaka kwote chcialbys na to przeznaczyc)

Pozdrawiam
Pomogłem? Dodaj punkt reputacji Smile
[Obrazek: vAtGdZD.jpg]

Odpowiedź
Cena START to zaliczka. KONIEC to pozostała część wynagrodzenia. Przeznaczę tyle ile zażąda ktoś kto się podejmie, jeżeli to uargumentuje, nie limituje mnie budżet tylko zdrowy rozsądek. Jeżeli bym wiedział dokładnie ile to kosztuje nie prosiłbym Was o wycenę.. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że uważam za uczciwa stawkę pracy zdalnej 20 zł za godzinę (a ile godzin potrzeba tego nie wiem, domyślam się że 10 to za mało a 500 to lekka przesada).

TL;DR - tyle ile trzeba. 1k wliczając cenę części to rozsądny deal.

Odpowiedź
Projekt nie jest trudny, myślę iż szybko znajdziesz chętnego Smile

Pozdrawiam
Pomogłem? Dodaj punkt reputacji Smile
[Obrazek: vAtGdZD.jpg]

Odpowiedź
Widzę koniec szkoły nadchodzi trzeba na zaliczenie projekty porobić ....... ech ta mechatronika . Wink
Ważne aby robić co się lubi albo lubić co się robi .
Arduino UNO, TINY, PRO MINI
Pomoc nagradzamy punktami reputacji Wink

Odpowiedź
Panie JasQ studia już mam dawno za sobą.

Odpowiedź
Tak nawiązałem bo właśnie klepię projekty dla moich praktykantów Big Grin a zapytanie o projekt właśnie wygląda jak zadanie z mechatroniki .
Ważne aby robić co się lubi albo lubić co się robi .
Arduino UNO, TINY, PRO MINI
Pomoc nagradzamy punktami reputacji Wink

Odpowiedź
Wniosek jest prosty - komercyjne zadania są bardzo zbliżone do tych na studiach. Pozostaje się cieszyć Smile

Odpowiedź

Skocz do:

Przeglądający: 1 gości