• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#1
Big Grin 
Witam, moja przygoda z arduino ciagnie sie juz dobre 6 lat, ale nie jestem nawet amatorem, po prostu czasem, żeby zabić nudę biore arduino i sobie coś pisze, jak narazie tylko proste rzeczy typu: wyświetlacz lcd, kalkulator, moduł BT raz nawet udalo sie zrobić sterowanie z telefonu ale straszna prowizorka, stacja pogodowa z uzyciem barometru.

Najwieksze osiągnięcie ( moze nie najbardziej skomplikowane z tych które robiłęm ) ale działa juz 3 rok i jestem bardzo z tego zadowolony Smile odsuwanie i zasuwanie szyb w mojej bmw e36 cabrio z kluczyka samochodu,
pojedyncze klikniecia- otwieranie zamykanie auta tym zajmuje sie centralka alarmu
potrójne klikniecie zamykania- automatycznie zasuwa wszystkie szyby, nie trzeba trzymać wciśniętego
przytrzymanie guziku otwierania- odsuwanie szyb, tak długo jak trzymamy tyle sie szyby odsuwaja. przydatne w lecie, żeby tylko troche odsunąć szyby.  Big Grin
 w planach dołożenie jeszcze zamykania dachu 3 przyciskiem na pilocie, ale muszę wymienć stelaż dachu na pełny automat bo aktualnie musze sam mu pomagać, żeby się zamknął.

tylko problem, bo zniknął mi skrypt, trzeba bedzie pisać od nowa wszystko  Sad
 
Odpowiedź
  


Skocz do:


Przeglądający: 1 gości