• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam wszystkich
#1
Swoją przygodę z Arduino zacząłem rok temu.
Mimo tego że cały czas dowiaduję się nowych rzeczy
to programowanie nadal jest dla mnie dużym wyzwaniem.
Dlatego liczę na życzliwość i pomoc tych wszystkich ,
którzy w temacie wiedzą więcej ode mnie.
Pozdrawiam
 
Odpowiedź
#2
(07-12-2018, 18:08)staryjędrek napisał(a): Swoją przygodę z Arduino zacząłem rok temu.
Mimo tego że cały czas dowiaduję się nowych rzeczy
to programowanie nadal jest dla mnie dużym wyzwaniem.
Dlatego liczę na życzliwość i pomoc tych wszystkich ,
którzy w temacie wiedzą więcej ode mnie.
Pozdrawiam

Jestem tu zarejestrowany od roku ale wczoraj napisałem pierwszy post,z tego co zauważyłem pomocy raczej nie uzyskasz,chyba że ja źle trafiłem,życzę powodzenia.

Na wejściu potraktowano mnie jak 10 latka,pozdrawiam.
 
Odpowiedź
#3
(13-01-2019, 00:20)mirek210 napisał(a): Jestem tu zarejestrowany od roku ale wczoraj napisałem pierwszy post,z tego co zauważyłem pomocy raczej nie uzyskasz,chyba że ja źle trafiłem,życzę powodzenia.

Na wejściu potraktowano mnie jak 10 latka,pozdrawiam.
Nie rób propagandy kolego!
Dostałeś linki na Elektrodzie, dostałeś informacje na tym forum ale nie potrafisz z tych informacji skorzystać i chcesz zrobić coś co jest niemożliwe a na dodatek obrażasz się. Przykłady, takich jak Ty, niekumatych lamerów:
https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewto...&highlight=
https://forbot.pl/forum/topic/12489-dwa-...-diod-led/
Tematy ciągną się po 6 stron a wszystko jest opisane na pierwszych stronach kursów czy książek. Forum nie służy do prowadzenia kursów!

Nie podoba się tu, na Elektrodzie też nie ma życzliwych osób? Cały Świat przeciwko Tobie? Szukaj pomocy na innych forach. Z aktywnych masz Forbota (tam lubią lamerów) Elportal, Forum EP. Może znajdziesz jeleni, który zrobią za free robotę, może uzyskasz "pomoc" a później okaże się, że urządzenie nie działa jak chcesz a może, po prostu kiepskie parametry wystarczą.
 
Odpowiedź
  


Skocz do:


Przeglądający: 1 gości