Arduino Polska Forum

Pełna wersja: Problem z zaprogramowaniem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam pomoże mi ktoś zaprogramować arduino uno na 4 klawisze wykorzystuję łącza A3 -klawiszy a potem kolejno + 9,8,7,6
Obsługa przycisków i ewentualnie obsługa ADC to podstawa podstaw omawiana w każdym kursie, np. kurs. Poza tym należy w pytaniu pokazać swój schemat, kod i fotki układu.
Kupiłem to arduino przez przypadek bo mi polecali totalnie nie potrafię programować tego więc potrzebuję tych kodowań żeby ktoś mi to napisał bo nie potrafię sam
Przepraszam, pewnie źle zrozumiałem, a Ty się pomyliłeś pisząc w złym dziale. Przeniosłem wątek do działu zlecenia. Określ wymagania programu i pokaż schemat, dobrze jest też określić budżet na projekt. Zapewne ktoś się zgłosi.
(29-02-2020, 02:34)kaczakat napisał(a): [ -> ]Przepraszam, pewnie źle zrozumiałem, a Ty się pomyliłeś pisząc w złym dziale. Przeniosłem wątek do działu zlecenia. Określ wymagania programu i pokaż schemat, dobrze jest też określić budżet na projekt. Zapewne ktoś się zgłosi.
I przygotuj się na kwotę kilku tysięcy złotych chyba, że wystarczy amatorski kod, który działa jak działa, wtedy kilka stówek wystarczy przy czym, najczęściej sa to pieniądze wyrzucone w błoto jak na kiepskiego papugę.