Arduino Polska Forum

Pełna wersja: D1 mini wemos Problem po resecie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Ostatnio zakupiłem moduł D1 mini ESP8266 i postanowiłem zrobić deauther wifi z tego projektu   https://github.com/SpacehuhnTech/esp8266_deauther. Wszystko pomyślnie zaprogramowałem i uruchomiłem. Pojawiła się sieć pwned udało się do niej połączyć itd wszystko śmigało jak miało śmigać. W ustaweniach zmieniłęm hasło i nazwę dla bezpieczeństwa ale niestety stało się tak że hasło zapomniałem bo nie zapisałem go odrazu po jego ustawieniu. Wgrałem plik resetujący reset_sketch. Oczekując że pojawi się z powrotem domyślna zabezpieczona sieć pwned z hasłem deauther, pojawiła się otwarta sieć ESP_E7C2T z którą niby można się połączyć ale gdy wejde w 192.168.4.1/apscan.html żeby wejść w ustawienia ustawić hasło nazwę itd wyskakuje mi błąd error loading settings.json. Strona wogóle nie działa. Sam moduł chodzi i pełni swoją funkcję bo podpiołem ekran I2C ssd1106 oled 0,96 ekran działa przyciski sterują wszytskim itd. Tylko nie działa strona i pojawiła się ta otwarta sieć zamiast tej domyślnej zabezpieczonej pwned. Z góry dzięki za pomoc Smile
Po prostu wgraj sobie jeszcze raz firmware, przecież to nadpisuje wszystko, jedynie do ustawień logowania do zewnętrznego AP jest opcja by tego nie kasować, wybierz by skasować wszystko. Możesz to wybrać w opcjach Arduino. Wgranie jakiegokolwiek przykładu z ESP również wyczyści ESP z danych WIFI AP. Blank.bin jest właśnie po to by wyczyścić moduł z danych logowania do Twojego domowego AP.
(20-05-2020, 14:26)kaczakat napisał(a): [ -> ]Po prostu wgraj sobie jeszcze raz firmware, przecież to nadpisuje wszystko, jedynie do ustawień  logowania do zewnętrznego AP jest opcja by tego nie kasować, wybierz by skasować wszystko. Możesz to wybrać w opcjach Arduino. Wgranie jakiegokolwiek przykładu z ESP również wyczyści ESP z danych WIFI AP. Blank.bin jest właśnie po to by wyczyścić moduł z danych logowania do Twojego domowego AP.
Zmieniłem w flash size z 1M (256K SPIFFTS) na 4M (1M SPIFFTS) i wgrałem ponownie.

Temat zamykam pozdr