Arduino Polska Forum

Pełna wersja: Zgranie i poprawienie wsadu ARM
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie,
Czy jest możliwość zagrania wsadu, poprawienia go i wgrania ponownie do tego ARM że zdjęcia? Jeśli tak to w jaki sposób?
https://ifotos.pl/z/qqwwhsh


Bo jest to tester ozonu i mam z nim taki problem ze rysując wykres wartości ozonu rysuje go tylko do wartości 1 zamiast do 5.
Tak jak na filmiku:
https://youtu.be/zsq5KaEdvTE
Filmik pokazuje jeszcze wadliwe działanie drugiego sprzętu ale mi chodzi tylko o ten wykres.
Wszystko da się zrobić, ale skoro zadajesz takie pytanie, to Ty nie zrobisz. A wynajęcie kogoś do wstecznej inżynierii to starczy Ci na paletę lepszych testerów. To byłoby karkołomne nawet jakby to był Twój program, nie zabezpieczyłbyś go przed odczytem, zgrał na PC i zdekompilował.
Czasami warto spróbować, bo jak to chińczyk to oni nie przykładają się do blokowania procka ... Zresztą kto by chciał ich program który ma więcej wad niż zalet...
To fakt. Asem nie jestem z programowania, ale trochę prostych projektów mam za sobą. Na przykład interface do starych modeli subaru co wcale nie jest takie łatwe jak się może wydawać no i parę innych. Ale mniejsza z tym. Nie będę robił off topu. W zasadzie forum jest od stawiania pytań. Dlatego chcę się Was doradzić krok po kroku jak to można ugryźć.
Jeśli procesor nie jest zabezpieczony, możesz zgrać hex. Na pewno w Keil uVison jak załadujesz ten plik w symulatorze, to wyświetli Ci ASM. Jak znasz asemblera dla ARM, to spokojnie sobie poradzisz.