Arduino Polska Forum

Pełna wersja: Zakup podzespołów....
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć.
Chciałbym kupić taką płytkę :
Audio IC Development Tools Adafruit Audio FX Sound Board - WAV/OGG Trigger with 16MB Flash.
Potrzebuję ją do pewnego projektu.
Problem ma taki, że szukam sprawdzonego sprzedawcy (najlepiej krajowego). Jest kilka sklepów w sieci, ale bardzo dużo liczą sobie za wysyłkę.
Może ktoś z Was zna takiego sprzedawcę. Ewentualnie może też być z mniejszą pamięcią (zamiast 16MB to 2MB -  
Audio IC Development Tools Adafruit Audio FX Sound Board - WAV/OGG Trigger with 2MB Flash.
Jeśli ktoś/coś wie to proszę o pomoc w powyższym temacie.
Pozdrawiam ciepło.
Botland ma taką płytkę, cena i wysyłka wygląda w normalnych cenach.
(17-01-2021, 00:16)kaczakat napisał(a): [ -> ]Botland ma taką płytkę, cena i wysyłka wygląda w normalnych cenach.
Dziękuję za szybką odpowiedź. Rzeczywiście jest podobna płytka tylko, że bez wejścia na jack. W sumie to może być i taka tylko do których pinów podłączyć tą kostkę żeby można było podłączyć przewody do głośnika. W Przewodniku użytkownika jest kostka ale nie widzę jak jest podpięta. Możesz mi napisać jak się nazywa ta kostka?
Gdyby mi się nie chciało czytać dokumentacji tej płytki to gniazdo JACK podłączyłbym do R, L i GND.
(17-01-2021, 20:33)kaczakat napisał(a): [ -> ]Gdyby mi się nie chciało czytać dokumentacji tej płytki to gniazdo JACK podłączyłbym do R, L i GND.
Dzięki za pomoc. Teraz wiem że nic nie zepsuję. Pozdrawiam.
Gratuluję pewności siebie. Ja w ogóle nie kupiłbym tego modułu, jeśli nie byłoby dostępnego schematu i dokumentacji, przykładowego kodu. No może jakiegoś klona z Ali za 2$ by sobie poeksperymentować. Zresztą są takie do MP3 tylko nie mają wbudowanej pamięci flash, a montuje się kartę microSD (na Allegro też są).