![]() |
|
ser_open(): can't open device "\\.\COM2" - Wersja do druku +- Arduino Polska Forum (https://forum.arduinopolska.pl) +-- Dział: Korzystanie z Arduino (https://forum.arduinopolska.pl/dzial-korzystanie-z-arduino) +--- Dział: Piaskownica (https://forum.arduinopolska.pl/dzial-piaskownica) +--- Wątek: ser_open(): can't open device "\\.\COM2" (/watek-ser-open-can-t-open-device-com2) |
ser_open(): can't open device "\\.\COM2" - Harrykn - 13-02-2021 witam wszystkich mam mały problem a mianowice arduino UNO chce zaprogramować a mam cały czas taki komunikat Szkic używa 3318 bajtów (10%) pamięci programu. Maksimum to 32256 bajtów. Zmienne globalne używają 335 bajtów (16%) pamięci dynamicznej, pozostawiając 1713 bajtów dla zmiennych lokalnych. Maksimum to 2048 bajtów. avrdude: ser_open(): can't set com-state for "\\.\COM4" Podczas ładowania szkicu wystąpił błąd system win 10 sterowniki zainstalowane w menadzer urzadzeń widzi arduino ale nie wiem co z tym zrobić . bibioteki pobrane . Za pomoc dziekuje Problem z wgrywaniem na płytkę. Sprawdź http://www.arduino.cc/en/Guide/Troubleshooting#upload w poszukiwaniu sugestii. Ten raport powinien zawierać więcej informacji jeśli w File -> Preferencje zostanie włączona opcja "Pokaż szczegółowe informacje podczas kompilacji" RE: ser_open(): can't open device "\\.\COM2" - Harrykn - 14-02-2021 temat zamykam. problem ze sterownikami. rozwiazanie to sterowniki pobrałem ch341ser.zip i ruszyło |