Arduino Polska Forum
arduino nanoarduino nano uruchamianie po 2 s - Wersja do druku

+- Arduino Polska Forum (https://forum.arduinopolska.pl)
+-- Dział: Korzystanie z Arduino (https://forum.arduinopolska.pl/dzial-korzystanie-z-arduino)
+--- Dział: Instalacja i rozwiązywanie problemów (https://forum.arduinopolska.pl/dzial-instalacja-i-rozwi%C4%85zywanie-problem%C3%B3w)
+--- Wątek: arduino nanoarduino nano uruchamianie po 2 s (/watek-arduino-nanoarduino-nano-uruchamianie-po-2-s)



arduino nanoarduino nano uruchamianie po 2 s - robo1973 - 28-09-2024

Witam !!
Kupiłem ostatnio partię arduino nano. Problem polega na tym że po włączeniu zasilania
program uruchamia się z nie od razu - tylko z 2 s opóźnieniem/
Sprawdzałem ten sam program na wcześniejszej płytce i startuje odr azu po włączeniu zasilania.
Co możne być przyczyną i jak to rozwiązać >
Pozdrawiam !!!


RE: arduino nanoarduino nano uruchamianie po 2 s - Jarewa0606 - 28-09-2024

Pokż zdjecia tego nano z dwóch stron


RE: arduino nanoarduino nano uruchamianie po 2 s - oscarX - 28-09-2024

(28-09-2024, 11:37)robo1973 napisał(a): Witam !!
Kupiłem ostatnio partię arduino nano. Problem polega na tym że po włączeniu zasilania
program uruchamia się z nie od razu - tylko z 2 s opóźnieniem/
Sprawdzałem ten sam program na wcześniejszej płytce i startuje odr azu po włączeniu zasilania.
Co możne być przyczyną i jak to rozwiązać >
Pozdrawiam !!!

A to nie sprawka bootloadera?


RE: arduino nanoarduino nano uruchamianie po 2 s - robo1973 - 28-09-2024

(28-09-2024, 13:12)Jarewa0606 napisał(a): Pokż zdjecia tego nano  z dwóch stron



RE: arduino nanoarduino nano uruchamianie po 2 s - Jarewa0606 - 28-09-2024

Tak jak poprzednik masz starszą wersję bootloadera wiec powinieneś program pod niego pisać lub wgraj tam nowy bootloader.


RE: arduino nanoarduino nano uruchamianie po 2 s - robo1973 - 29-09-2024

faktycznie pomogło Dziękuje i pozdrawiam !!