Arduino Polska Forum
Cześć - Wersja do druku

+- Arduino Polska Forum (https://forum.arduinopolska.pl)
+-- Dział: Start (https://forum.arduinopolska.pl/dzial-start)
+--- Dział: Przywitanie (https://forum.arduinopolska.pl/dzial-przywitanie)
+--- Wątek: Cześć (/watek-cze%C5%9B%C4%87--4992)



Cześć - lucas_garage - 13-11-2024

Cześć wszystkim, 
arduino używam do własnych potrzeb typu:
sterowanie CWU w domu (grzałki elektryczne),
sterowanie pompą kolektora solarnego którym ogrzewam bufor, (docelowo będę dogrzewał CWU przez kolejną pompę)
a i jestem na etapie komunikacji arduino z sterownikiem S7-1200

Na razie to tyle z moich programów. Mam nadzieje się bardziej rozwinąć