![]() |
|
Cześć - Wersja do druku +- Arduino Polska Forum (https://forum.arduinopolska.pl) +-- Dział: Start (https://forum.arduinopolska.pl/dzial-start) +--- Dział: Przywitanie (https://forum.arduinopolska.pl/dzial-przywitanie) +--- Wątek: Cześć (/watek-cze%C5%9B%C4%87--4992) |
Cześć - lucas_garage - 13-11-2024 Cześć wszystkim, arduino używam do własnych potrzeb typu: sterowanie CWU w domu (grzałki elektryczne), sterowanie pompą kolektora solarnego którym ogrzewam bufor, (docelowo będę dogrzewał CWU przez kolejną pompę) a i jestem na etapie komunikacji arduino z sterownikiem S7-1200 Na razie to tyle z moich programów. Mam nadzieje się bardziej rozwinąć |