![]() |
|
Pomiar ciśnienia - Wersja do druku +- Arduino Polska Forum (https://forum.arduinopolska.pl) +-- Dział: Inne (https://forum.arduinopolska.pl/dzial-inne) +--- Dział: Zlecenia / Oferty pracy (https://forum.arduinopolska.pl/dzial-zlecenia-oferty-pracy) +--- Wątek: Pomiar ciśnienia (/watek-pomiar-ci%C5%9Bnienia) |
Pomiar ciśnienia - ASX - 12-07-2025 Zlecę napisanie programu do pomiarów ciśnienia. Potrzebuję podgląd ciśnienia na żywo, w formie wykresu, wraz z możliwością jego wydruku. RE: Pomiar ciśnienia - oscarX - 13-07-2025 (12-07-2025, 22:51)ASX napisał(a): Zlecę napisanie programu do pomiarów ciśnienia. Potrzebuję podgląd ciśnienia na żywo, w formie wykresu, wraz z możliwością jego wydruku. Trochę mało precyzyjnie określiłeś wymagania. Jakie ciśnienie? Masz jakiś sprzęt? Jaki wyświetlacz, jaka drukarka? Może być przez WWW? - wtedy wydruk zrobi przeglądarka. RE: Pomiar ciśnienia - lukim37 - 31-07-2025 Dzień dobry, serdecznie zapraszam do kontaktu poprzez maila: kontakt.shargon@gmail.com Pozdrawiam SHARGON Łukasz Majchrzak |