• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sterowanie przekaźnikiem pompą
#1
Witam. Potrzebuję skrypt do sterowania przekaźnikiem z podłączoną pompą 230v. Chciałbym uruchamiać pompę w określonych odstępach czasu (studnia ma ograniczoną przepustowość). Wgrałem skrypt polegający typu delay, delay i reset. Potrafi się zwiesić i dlatego szukam lepszego. Chciałbym dodatkowo mieć możliwość sterowania dwoma przyciskami. Pierwszy uruchomi działanie skryptu, drugi włączy pompę do momentu wyłączenia.
 
Odpowiedź
#2
(17-07-2021, 10:15)bumek napisał(a): Witam. Potrzebuję skrypt do sterowania przekaźnikiem z podłączoną pompą 230v. Chciałbym uruchamiać pompę w określonych odstępach czasu (studnia ma ograniczoną przepustowość). Wgrałem skrypt polegający typu delay, delay i reset. Potrafi się zwiesić i dlatego szukam lepszego. Chciałbym dodatkowo mieć możliwość sterowania dwoma przyciskami. Pierwszy uruchomi działanie skryptu, drugi włączy pompę do momentu wyłączenia.
Witam! 

Chętnie przygotuję dla Ciebie skrypt, mam podobne urządzenie własnej konstrukcji do sterowania pompą ze studni. Zestaw składał by się z wyświetlacza LCD na którym byłby wyświetlany czas do załączenia, czas pracy pompy itp oraz klawiatury 3-przyciskowej. Może być także na 2 przyciskach. Całość obsługiwana przez Arduino UNO.

Proszę o kontakt Rafal.kalus23@gmail.com.
 
Odpowiedź
  


Skocz do:


Przeglądający: 1 gości