• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stolarka i arduino
#1
No , jestem czechem gadajacym po polsku a mieszkajacym w Niemczech . jestel  stolarzem ale troche innym , chce  robic rzeczy  z drewna ale ruchome . Mam juz w domu zrobiony prototyp  kinetycznego podwieszonego sufitu  , ktory ma 35 silniczkow krokowach  5V   i poszukuje  miedzy Wami  kogos  do wspolpracy  . kogos kto potrafi   uruchomic wszystkie silniki tak  jak bedzia zaprogramowane . Wiem , nie bedzie to latwe i wiem ze bedzie trzeba kogos do oprogramowania i kogos  do polaczenie tych silnikow w calosc . Moge  wyslac oryginalnyfilmik wideo  , zeby bylo wiadomo  co to wlasnie  mam zrobione .  Dzieki ze ktos moze to przeczyta  i tez dzieki moze za jakies wskazowki  gdzie mam kogo szukac jezeli sie  tutaj nikt nie znajdzie  . 

Pozdrawiam  Petr
 
Odpowiedź
#2
Witaj na forum, jest nieźle bo od razu znalazłeś prawidłowy dział dla swojego ogłoszenia. Co jakiś czas ktoś tu się odzywa w sprawie przyjęcia zlecenia. Jeśli będziesz się chciał poduczyć programowania to też znajdziemy jakieś rozwiązanie.
Miło być decenianym https://buycoffee.to/kaczakat
 
Odpowiedź
#3
Dzieki Kaczakat , czy byla by mozliwosc porozmawiania przez telefon . Lepiej by mi sie cala cytuacje wyjasnilo .
Dzieki Ci i do uslyszenia Petr
 
Odpowiedź
#4
Cześć, jestem zainteresowany współpracą, jeśli wciąż aktualne to pisz na priv
 
Odpowiedź
  


Skocz do:


Przeglądający: 1 gości