• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uno + BME280 + ESP8266 + clock (NTP)
#15
(17-11-2019, 23:34)elvis napisał(a): Brak kodów był uwagą ogólną - artykuły w EP od jakiegoś czasu są moim zdaniem zupełnie bez sensu. Jest w nich banalny schemat, właściwie przerysowany z dokumentacji producenta:
No to obalę kilka mitów.
Projekt 243 - "Pirometr tęczowy", pierwotnie oznaczony AVT5609. Publikacja w EP 6-2019 więc świeży. Co tam mamy?
- Nota aplikacyjna? Oj, chyba nie?
- Kodów źródłowych nie ma? Są!
- Co w kodach? NTP [b]obsługiwane dokładnie tak jak chce tego autor wątku.[/b]
Wybrałem ten projekt, bo tak się składa, że rozwiązuje w 100% problem autora a jednocześnie pokazuje, że piszesz głupoty Panie Elvis na temat kodów i projektów w EP. Mogę zacząć szukać dalej i znajdę wiele projektów, do których kody są a jest ich nie mało. Właściwie to czemu mam szukać, sam sobie poszukaj kolego.

Co do "przerysowania dokumentacji" to ile % takich projektów jest? Na pewno nie moje! i nie jest ich dużo. Ponadto czepiłeś się kolego AVT a piszesz o EP.  AVT, to nie tylko EP ale między innymi EdW. [b]Pokaż mi projekty w EdW bez kodów źródłowych [/b]na przestrzeni istnienia tego czasopisma do zeszłego roku (ten się jeszcze nie skończył) i policz ile to % a raczej promili.
To udowodni, jak stronniczą osoba jesteś panie Elvis. Ponadto skoro poziom czasopism wydawanych przez AVT zmniejsza się, dlaczego nie chcesz go podnieść?
- Na formach pomagasz (lub nie, bo często piszesz aby pisać) za darmo. AVT zapłaci za artykuły.
- Czasu nie masz? Masz, bo na forach udzielasz się.
- Mało płacą w AVT? Na forach piszesz za free.
Jaki masz argument przeciw pisaniu dla AVT?
 
Odpowiedź
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Uno + BME280 + ESP8266 + clock (NTP) - przez semi - 18-11-2019, 10:36

Skocz do:


Przeglądający: 1 gości