• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
D1 mini wemos Problem po resecie
#1
Witam. Ostatnio zakupiłem moduł D1 mini ESP8266 i postanowiłem zrobić deauther wifi z tego projektu   https://github.com/SpacehuhnTech/esp8266_deauther. Wszystko pomyślnie zaprogramowałem i uruchomiłem. Pojawiła się sieć pwned udało się do niej połączyć itd wszystko śmigało jak miało śmigać. W ustaweniach zmieniłęm hasło i nazwę dla bezpieczeństwa ale niestety stało się tak że hasło zapomniałem bo nie zapisałem go odrazu po jego ustawieniu. Wgrałem plik resetujący reset_sketch. Oczekując że pojawi się z powrotem domyślna zabezpieczona sieć pwned z hasłem deauther, pojawiła się otwarta sieć ESP_E7C2T z którą niby można się połączyć ale gdy wejde w 192.168.4.1/apscan.html żeby wejść w ustawienia ustawić hasło nazwę itd wyskakuje mi błąd error loading settings.json. Strona wogóle nie działa. Sam moduł chodzi i pełni swoją funkcję bo podpiołem ekran I2C ssd1106 oled 0,96 ekran działa przyciski sterują wszytskim itd. Tylko nie działa strona i pojawiła się ta otwarta sieć zamiast tej domyślnej zabezpieczonej pwned. Z góry dzięki za pomoc Smile
 
  


Wiadomości w tym wątku
D1 mini wemos Problem po resecie - przez norbi121 - 20-05-2020, 09:24

Skocz do:


Przeglądający: 1 gości