• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyświetlanie różnych efektów na kilku paskach led niezależnie
#1
Witam.

Od kilku tygodniu próbuję znaleźć informacje na moje pytanie czy da się wyświetlać, za pomocą Arduino Nano lub innej wersji, różne efekty na osobnych paskach led jednocześnie.

Bardziej szczegółowo chodzi mi o to że mam obecnie kontroler, który ma oczywiście kilka wyjść i chciałbym zaprogramować go tak, żeby każde wyjście było podłączone do innego paska i wysyłało do niego konkretne dane tzn. pasek1 posiada efekt1, pasek2 posiada efekt2... a to wszystko było wyświetlane jednocześnie.

Na chwilę obecną gdy podłączam dane do różnych portów i odpalam to najpierw wykonuje się efekt1 na pasku1 po czym zatrzymuje się i odpala się efekt2 na pasku2, potem ten się zatrzymuje i uruchamia 1 i tak w kółko, a mi chodzi o to żeby każdy z nich działał w tym samym czasie.

Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem mój problem ale każdy komentarz i porady przyjmę z wielką radością. Głównie chyba mój problem leży po stronie zaprogramowani tego i jak ma wyglądać kod.
 
Odpowiedź
  


Wiadomości w tym wątku
Wyświetlanie różnych efektów na kilku paskach led niezależnie - przez marsiu - 30-09-2020, 15:48

Skocz do:


Przeglądający: 1 gości