• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LCD 3,5" Dotyk TFT 320x480 Mega UNO ILI9486
#67
(16-12-2019, 18:23)elvis napisał(a): @semi, co ty tak ciągle o tej kasie i wycenach piszesz? Nikt na forum o pieniądzach nie rozmawia, a u ciebie chyba co drugi wpis.
Dlatego, że jestem ciekaw, na ile wycenia swoja pracę a ile byłby za taka prace zapłacić.
Tego typu informacje potrzebne są aby unikać dyskusji i zamykać "gębę" cwanym zleceniodawcom. Dla nich mam zestaw linków z cennikami prac, minimalnym wynagrodzeniem itp.
Gdy na forach czytam wypowiedzi programistów, że moje stawki są z kosmosu to proponuję współpracę takim osobom. Ostatnio wyglądało to tak: Na forum - "Chyba cię poj.... 5 linijek kodu" albo "godzina roboty". Po nawiązaniu współpracy "Dwa dni roboty" ale za 1000zł zrobię. Chwila, dwa dni temu była to godzina roboty, czyli 100zł jest już atrakcyjnym wynagrodzeniem a tu nagle 10 razy większe wynagrodzenie i to "po znajomości"?

Autor wątku natknął się na realny problem, który można spotkać. W dużym projekcie zawsze tego typu problemy powstają i nie jest tak, że jak kod jest w Internecie, kod który działa, to CTRL+C i CTRL+V rozwiąże problem. Niestety, trzeba się namęczyć i nie ma projektów na 5 minut roboty.
Akurat stawkę za FT81x mam zryczałtowaną, za FT80x większą ale wszystko zależy od tego co chce uzyskać zlecający. Na inne wyświetlacze, zależy czy już uruchamiałem czy nie. Wycena pracy autor wątku pozwoli mi zweryfikować mój cennik. Pomogłem mu niech on teraz pomoże mnie.
 
Odpowiedź
  


Wiadomości w tym wątku
RE: LCD 3,5" Dotyk TFT 320x480 Mega UNO ILI9486 - przez semi - 16-12-2019, 18:37

Skocz do:


Przeglądający: 2 gości