• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LCD 3,5" Dotyk TFT 320x480 Mega UNO ILI9486
@elvis dzięki za instrukcję. Widzę, że biblioteka do FT800 ma też zaszytą, a właściwie osobną, obsługę karty SD. Ta biblioteka nie obsługuje FT811. 
Ja zacząłem zabawę wyświetlaczem FT811 już ponad rok tak, że biblioteka GD23Z dla mnie, jak na razie, jest dobra i łatwiejsza niż do FT800. Opinia na podstawie opisu Jarzębskiego. Mniej komend, tak mi się zdaje, do napisania i łatwe "tagowanie" przycisków czy całych elementów np "daszku domku" czy ukrytych przycisków wraz z napisami, które nie są elementami przycisku. Taguje się grupę obiektów jaką się chce. No ale w FT800 też może tak jest.
Nie znam komend do karty SD w GD23Z i tu jest problem. 
Jak zaciągnie się zewnętrzną bibliotekę do SD to wyskakuje jakiś konflikt. Mam też "wyczyszczoną z SD" tą bibliotekę przez syna, ale i tak jest problem z zewnętrzną biblioteką SD. Trzeba jakby zatrzymywać działanie GD23z "kastrat" i po obsłużeniu SD "puszczać" dalej. To są sposoby podobne do tych z filmu "Sąsiedzi" Smile.
 
Odpowiedź
  


Wiadomości w tym wątku
RE: LCD 3,5" Dotyk TFT 320x480 Mega UNO ILI9486 - przez Agregacik - 19-12-2019, 15:36

Skocz do:


Przeglądający: 2 gości