01-12-2015, 00:19
Mam straszne urwanie głowy.
Spróbuję na razie może poszukać jakiś pluginów. Pomysł z wrzucaniem do postów też byłby dobry.
Spróbuję na razie może poszukać jakiś pluginów. Pomysł z wrzucaniem do postów też byłby dobry.


![[Obrazek: Sygnatura1-w60.jpg]](https://forum.arduinopolska.pl/images/Sygnatura1-w60.jpg)