• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co PO arduino?
#2
STM hall i cube...
Arduino zostało wymyślone po to, by robić dobrze jedną prostą rzecz – migać diodą. 
 
Odpowiedź
  


Wiadomości w tym wątku
Co PO arduino? - przez PierwszyWolnyLogin - 05-05-2020, 13:43
RE: Co PO arduino? - przez Jarewa0606 - 05-05-2020, 14:04
RE: Co PO arduino? - przez kaczakat - 05-05-2020, 19:03
RE: Co PO arduino? - przez Robson Kerman - 05-05-2020, 22:45
RE: Co PO arduino? - przez PierwszyWolnyLogin - 10-05-2020, 13:15
RE: Co PO arduino? - przez SaS - 07-05-2020, 10:42
RE: Co PO arduino? - przez PierwszyWolnyLogin - 10-05-2020, 13:10
RE: Co PO arduino? - przez SaS - 10-05-2020, 19:16

Skocz do:


Przeglądający: 1 gości