• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ESP32 minimalny schemat
#11
@DVDmulti nie możesz po prostu sprawdzić. Napisałem jakie elementy są do tego potrzebne., czy coś Ci brakuje. W zasadzie, tak naprawdę, potrzeba tylko tego pierwszego, drugi na wzmocnienie przekazu.
Kiedyś budowanie układu zaczynałem od "pająka", teraz mam płytkę stykową. Jak na niej działa to dopiero biorę się do klejenia czegoś stabilnego. Zrób coś na płytce stykowej albo uniwersalnej, posklejaj do kupy, sprawdź czy działa i jak już będzie OK to sobie wytrawisz super płytkę do programowania.
 
Odpowiedź
#12
(05-04-2020, 17:43)Agregacik napisał(a): @DVDmulti nie możesz po prostu sprawdzić. Napisałem jakie elementy są do tego potrzebne., czy coś Ci brakuje. W zasadzie, tak naprawdę, potrzeba tylko tego pierwszego, drugi na wzmocnienie przekazu.
Kiedyś budowanie układu zaczynałem od "pająka", teraz mam płytkę stykową. Jak na niej działa to dopiero biorę się do klejenia czegoś stabilnego. Zrób coś na płytce stykowej albo uniwersalnej, posklejaj do kupy, sprawdź czy działa i jak już będzie OK to sobie wytrawisz super płytkę do programowania.

Jak mam samą płykę ESP32S na stykówkę umieścić ? Smile

Trochę poprawiłem, naniosłem to co ma być naniesione, oraz kondensatory - na PCB będą możliwie blisko pinu zasilania !




(05-04-2020, 17:14)elvis napisał(a): @DVDmulti, jakiego programu używasz do rysowania schematu?

Eagle od Autodesku.


Załączone pliki Miniatury
   
 
Odpowiedź
#13
Teraz to faktycznie eagle, ale wcześniej wyglądało jak Protel albo Altium. Tylko inna wersja niż ja mam, dlatego zapytałem.
 
Odpowiedź
#14
(05-04-2020, 18:05)elvis napisał(a): Teraz to faktycznie eagle, ale wcześniej wyglądało jak Protel albo Altium. Tylko inna wersja niż ja mam, dlatego zapytałem.

A przepraszam, wcześniej pcbWEB był, zamotałem się Smile
 
Odpowiedź
#15
Żaden schemat podany powyżej nie zadziała, dzięki za pomoc - oczywiście problem rozwiązałem z pomocą innego forum.

Choć dla mnie to słabe, jak ktoś prosi o pomoc w kodzie to każdy mało się nie ze...... że ma ktoś sam zrobić kod i dopiero ktoś łaskawie może pomoże. Schemat zrobiłem cały, i chciałem by tylko ktoś ocenił, dostałem odpwiedź zrob se pająka albo rób co chcesz - więc albo znawcy tutaj są tylko znawcami z nazwy bo nie mają o niczym pojecia albo są hipokrytami którzy nie potrafią trzymać się swoich zasad Big Grin

tak czy siak, za to "Forum" dziękuję serdecznie Smile

PS. PCB już się tworzy
 
Odpowiedź
#16
Chyba pomyliło Ci się darmowe forum dla amatorów z płatnym wsparciem technicznym, ale to już nieważne:

"tak czy siak, za to "Forum" dziękuję serdecznie "

My również dziękujemy, nie musisz się więcej tutaj udzielać, nie ma takiego obowiązku.
 
Odpowiedź
#17
To po cholerę forum ? Big Grin żeby odpłatnie każdemu pomagać nawet w prostej rzeczy ? Moze dodajcie od razu informację na wstępie że pomoc tylko odpłatnie, ale zaznaczcie że nawet jak ktoś zrobi przelew to będziecie płakać że za mało i nie pomożecie.

Do administracji, prośba o skasowanie mojego postu, jak i wszystkich innych, wraz z usunięciem mojego adresu, nicku i hasła z forum. Wszystkie tematy mają zostać skasowane, posty w innych tematach nie, bo stanowią część dyskusji.
Prośba zgodna z RODO Smile
 
Odpowiedź
  


Skocz do:


Przeglądający: 1 gości