• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ESP32-S3
#1
Jestem początkującym użytkownikiem. Używałem kilku różnych modułów ESP32-S3 z ESPHOME w Home Assistant. Używałem również Thonny do flashowania Raspberry Pi Pico.
Teraz chciałem po prostu wypróbować czujniki w Arduino...
Spędziłem już 3 godziny na pobieraniu i instalowaniu różnych sterowników/zasobów, aby Arduino IDE rozpoznało mój ESP32-S3. Jak dotąd bezskutecznie. Jak to możliwe, że tak prosty proces flashowania arduino stanowi tak trudną przeszkodę do pokonania?
.
 
Odpowiedź
#2
Jak ostatnio programowałem ESP32 to po prostu wymagał, by system windows wykrył port COM. Tak samo jak programuję z ESPHome to z uploadera w Chrome, wskazuję mu który port COM i wgrywa mi wsad ściągnięty z ESPhome w HA.
Miło być decenianym https://buycoffee.to/kaczakat
 
Odpowiedź
  


Skocz do:


Przeglądający: 1 gości