• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niedziałający kompilator
#1
Cześć. 
Mam problem ze swoim uno. Właściwie ze środowiskiem do programowania. Kompilator arduino nie włącza się. 
Na wstępie: Nic nie instalowałem więcej na komputerze, żadnych zmian sprzętowych. Program działał a dziś nagle gdy próbuje go włączyć - pokazuje się ekran startowy i nic. Znika, nie włącza się dalej. Próbowałem przeinstalować kompilator ale to też nie działa. Reset komputera nie działa. Poszedłem zaparzyć kawę, wróciłem - nie działa.
Jeśli chodzi o kwestie programowania i wszystkiego co z tym związane jestem kompletnie zielony. 
 
Odpowiedź
#2
Odinstaluj starą wersję, pobierz to https://downloads.arduino.cc/arduino-nig...indows.zip
i tyle. Będzie działać.
 
Odpowiedź
#3
(24-06-2020, 16:22)-shi- napisał(a): Cześć. 
Mam problem ze swoim uno. Właściwie ze środowiskiem do programowania. Kompilator arduino nie włącza się. 
Na wstępie: Nic nie instalowałem więcej na komputerze, żadnych zmian sprzętowych. Program działał a dziś nagle gdy próbuje go włączyć - pokazuje się ekran startowy i nic. Znika, nie włącza się dalej. Próbowałem przeinstalować kompilator ale to też nie działa. Reset komputera nie działa. Poszedłem zaparzyć kawę, wróciłem - nie działa.
Jeśli chodzi o kwestie programowania i wszystkiego co z tym związane jestem kompletnie zielony. 
Witam!
Miałem podobny problem przed tygodniem. Nic nie pomagało. Ze wzgledu na pilny wyjazd wrócilem do sprawy po tygodniu i kompilator działa normalnie.
Podejrzewam że coś namieszała aktualizacja windowsa.
PozdrawiamTadeusz
 
Odpowiedź
#4
(25-06-2020, 21:14)Lucek20 napisał(a): Odinstaluj starą wersję, pobierz to https://downloads.arduino.cc/arduino-nig...indows.zip
i tyle. Będzie działać.

A czo to dokładnie jest?
 
Odpowiedź
#5
Nie pamiętam, miałem ten sam problem jakieś 3 tygodnie temu. Na zagranicznym forum przeczytałem żeby pobrać to. Tak zrobiłem i od tamtej pory wszystko hula.
 
Odpowiedź
  


Skocz do:


Przeglądający: 1 gości