Z tym vcc to bym nie ryzykował. jak zegarek ma swoje zasilanie i arduino swoje to ich nie łącz.
Masy zepnij razem GND.
zadbaj o to by były oba układy zasilane tym samym napięciem bo jak zegarek ma pracować na 3,3V to i arduino lepiej miej tak zasilone, albo wykorzystaj jakiś ttl pomiędzy urzędzeniami, bo sygnałem 5v z arduino możesz uszkodzić zegarek pracujący na 3v3.
tx zegarka łączysz z rx atmegi, a rx zegarka z tx atmegi (pamiętaj o poziomie napięć) atmega przyjmie 3,3v jako logiczną 1 ale nie wiadomo czy zegarek przeżyje potraktowanie 5v.
DTR i CTS to trudno stwierdzić
edit. daj jakieś zdięcia płytki moze albo coś bliżej na temat tego modelu konkretnego bo nawet jak się skomunikują to jakimi komendami na RS to wysterujesz? trzeba zidentyfikować gnojka
Masy zepnij razem GND.
zadbaj o to by były oba układy zasilane tym samym napięciem bo jak zegarek ma pracować na 3,3V to i arduino lepiej miej tak zasilone, albo wykorzystaj jakiś ttl pomiędzy urzędzeniami, bo sygnałem 5v z arduino możesz uszkodzić zegarek pracujący na 3v3.
tx zegarka łączysz z rx atmegi, a rx zegarka z tx atmegi (pamiętaj o poziomie napięć) atmega przyjmie 3,3v jako logiczną 1 ale nie wiadomo czy zegarek przeżyje potraktowanie 5v.
DTR i CTS to trudno stwierdzić
edit. daj jakieś zdięcia płytki moze albo coś bliżej na temat tego modelu konkretnego bo nawet jak się skomunikują to jakimi komendami na RS to wysterujesz? trzeba zidentyfikować gnojka

