to w zasadzie jest mikrokontroler taki jak masz w uno, więc możesz go wsadzić w płytkę arduino i oprogramować, jeśli nie ma bootloadera to przez ISP złącze jakimś zewnętrznym programatorem, a jeśli ma bootloader to przez przejściówkę z USB na uart, albo wyjmij procek z zestawu arduino o podłącz tx do tx, rx do rx, gnd do gnd, i ze środowiska arduino chyba się wsad powinien normalnie załadować, tylko chciałbym żeby ktoś zwrócił uwagę na szczegół co do którego pewności nie mam, a mianowicie czy atmega wytrzyma podanie na piny sygnałów o większym potencjale niż vcc, bo w arduino leci wszędzie 5v i tak jest też zasilanie, a tam jest bateryjka 3v.
edit.
a czy próbowałeś przytrzymać wciśnięty guzik???
zdaje się że jak go dłużej przytrzymasz to się zacznie zmieniać godzina
edit.
a czy próbowałeś przytrzymać wciśnięty guzik???
zdaje się że jak go dłużej przytrzymasz to się zacznie zmieniać godzina

