12-07-2025, 22:51
Zlecę napisanie programu do pomiarów ciśnienia. Potrzebuję podgląd ciśnienia na żywo, w formie wykresu, wraz z możliwością jego wydruku.
|
Ocena wątku:
Pomiar ciśnienia
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Pomiar ciśnienia - przez ASX - 12-07-2025, 22:51
RE: Pomiar ciśnienia - przez oscarX - 13-07-2025, 23:02
RE: Pomiar ciśnienia - przez lukim37 - 31-07-2025, 11:28
|