• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Portal?
#1
Cześć a może tak by małe zminy na blogu(Portalu)

- Możliwość logowania na forum z poziomu Blog'a
- Akceptacja Proadników na poziomie forum (Wyswietlane na Blogu)
- Jakiś mały Download z przykładowymi Sketchami, Programami, Itp
- Rozwinięcie blog'a lub zmiana go w portal (Więcej możliwości) nie blog
 
Odpowiedź
#2
Podzielę się z Wami moimi planami. Smile Myślałem w ogóle o odłączeniu WordPress'a na blogu. Tylko pytanie, czy blog mógłby wyglądać tak, jak wygląda, czy miałby bazować na wyglądzie forum?
[Obrazek: Sygnatura1-w60.jpg]
 
Odpowiedź
#3
własnie jak by bazował na wygladzie forum to by to dobrze wygladało Smile na wordpressie dodać zakładke poradniki i tam np pobierac poradniki z bazy forum bez potrzeby dodawania ich na nowo do Wordpress'a
 
Odpowiedź
#4
Ale myślę całkiem odłączyć WordPress'a i napisać prostą obsługę korzystając z API MyBB. Smile Może zrobić jeszcze jakieś dodawanie poradnika, żeby nie pchać na samo forum, no nie wiem, hm. Smile

Albo faktycznie po prostu korzystać z działu "Poradniki".
[Obrazek: Sygnatura1-w60.jpg]
 
Odpowiedź
#5
Z api forum możesz wyciagnać dział poradniki na portalu wyswietlić np 400 znaków textu a zaraz pod nim link do danego poradnik'a na forum także pobrany z api Smile, dział Download na Portalu także połączony z Forum, jakiś program partnerski np( Link do rejestracji z polecenia), mini czat lub postawić IRC (mogę postawić w każdej chwili mam dedyk'a), jakieś repo itp.
 
Odpowiedź
#6
Tylko właśnie trochę minie mi się to z celem i z celem bloga, bo wstępnie poradniki i tutoriale chciałem właśnie przedstawiać na blogu.
[Obrazek: Sygnatura1-w60.jpg]
 
Odpowiedź
#7
No tak ale po co robić Kopie treści jak można przelinkować z Bloga do forum ?
 
Odpowiedź
#8
Tzn. nie chodziło mi o kopię. tylko dział "Usunąć", żeby tylko na blogu były. Smile

Chyba że blog wykorzystamy do czegoś innego.  Wink
[Obrazek: Sygnatura1-w60.jpg]
 
Odpowiedź
#9
Lub przkieruj arduinopolska.com na forum.arduinopolska.com dodaj na forum Moduł Blog i nie bedzie trzeba nic mieszac bo w menu dalej bedzie blog ale bedzie działać na silniku forum, + dodać moduł Dowload'u
 
Odpowiedź
#10
Ale o co chodzi z tym modułem Download'u?
[Obrazek: Sygnatura1-w60.jpg]
 
Odpowiedź
  


Skocz do:


Przeglądający: 1 gości