• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebna pilna pomoc
#11
Kaczakat potrzebuje jasnych konkretów co mam kupić bo czas ucieka a ja stoję w miejscu, rozpisujesz postu w konkretny profesjonalny sposób a do mnie trzeba jak do woła roboczego kup to , wgraj to, połącz to z tym,
co do zaplecza elektronika podstawowe narzędzia mam , laptop ,multimetry , stacje lutowniczą , lutownicę transformatorowa czy nawet kolbę , zajmuje/bawię się elektronika ale nie tak złożoną wiec wiedzę jakąś mam.
czy zapodasz mi napisany kod do wgrania ? (nigdy nie pisałem kodów do arduino czy innych sterowników ) dlatego ta moja prośba do was .
Bo jak nie muszę szukać pomocy gdzie indziej
Pozdrawiam

P.S Kaczakat mało tego teraz znalazłem nowe NANO które mi w domu leży i jakiś nowy moduł GSM pod arduino ale leży mi to tyle czasu że nie mam pojęcia jaka to wersja dlatego wolał bym kupić nowe.
 
#12
Podłącz do laptopa, wybierz z przykładów Blinka, zmień czas na 500 i wgraj.
Co kupić to Ci napisałem, niestety ja tak robię zakupy i inaczej nie umiem - cały pokój zawalony Arduino.
Kodu nie piszę, jak mam coś podobnego to wrzucam jako przykład, ale może ktoś naskrobie te trzy linijki. Faktyczny program użytkowy to nie będzie, raczej demo. Program powinien być w stanie się samodiagnozować czy działa prawidłowo, a to więcej niż 3 linie kodu i wiedza również z zakresu obsługi tego czujnika.
Miło być decenianym https://buycoffee.to/kaczakat
 
#13
(23-08-2022, 18:09)kaczakat napisał(a): Podłącz do laptopa, wybierz z przykładów Blinka, zmień czas na 500 i wgraj.
Co kupić to Ci napisałem, niestety ja tak robię zakupy i inaczej nie umiem - cały pokój zawalony Arduino.
Kodu nie piszę, jak mam coś podobnego to wrzucam jako przykład, ale może ktoś naskrobie te trzy linijki. Faktyczny program użytkowy to nie będzie, raczej demo. Program powinien być w stanie się samodiagnozować czy działa prawidłowo, a to więcej niż 3 linie kodu i wiedza również z zakresu obsługi tego czujnika.
Samo kupno arduino bez kodu nic mi nie daje :/   
Dzieki za wszystko szukam pomocy gdzie indziej Pozdrawiam
 
#14
Pomoc to wskazówki, a nie zrobienie roboty za kogoś. Masz Arduino i nawet go nie podłączyłeś do komputera by sprawdzić jak działa. Powodzenia.
Miło być decenianym https://buycoffee.to/kaczakat
 
  


Skocz do:


Przeglądający: 1 gości