• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błąd expected primary-expression before '.' token
#15
(02-10-2018, 00:30)kaczakat napisał(a): Co ciekawe zarobisz tym więcej im więcej będziesz rozwlekał robotę.
Każdą robotę można oszacować pod względem potrzebnego czasu. Tą np na 8h pracy i taką stawkę się uzgadnia. Jeśli uda się szybciej mamy zysk, jeśli robota się przeciąga -strata. Dlatego nie można wyceniać czasu pracy "na styk" zwłaszcza przy niskiej stawce bo czasem na chleb by się nie zarobiło.

(02-10-2018, 00:30)kaczakat napisał(a): jakby Pan ES2 zaczął programować za darmo - nie opędziłby się od petentów.
Czasem to robiłem ale wyleczyłem się z tego. Często nie usłyszałem dziękuję, czasem narzekania, że można było zrobić lepiej.
Tak samo nie robię już za małe stawki. W trakcie realizacji projektu okazuje się, ze podejście trzeba zmienić o 180 stopni, bo miał być to łazik ale marsjański. Miał mieć koła ale na gąsienicach a dostarczony przez zamawiającego prototyp nie działa a ja traciłem czas na znalezienie błędu w sofcie.
Dlatego też wyleczyłem się z prototypów składanych przez zamawiającego.
 
Odpowiedź
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Błąd expected primary-expression before '.' token - przez es2 - 02-10-2018, 09:16

Skocz do:


Przeglądający: 1 gości