• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podłączenie skanera TTL 3.3V do Arduino
#8
Naszukałem się w internecie i po wielu kontaktach z „maj frendami” chyba wszystko udało mi się ogarnąć. Mam tylko pytanie jak nazywają się takie kabelki do łączenia Arduino (te wtykane) bo wiem ze pierwszy prototyp zrobię tak, ze wezmę taki kabelek, wetkne w Arduino a druga końcówkę przylutuje do taśmy ttl w odpowiednie miejsce. Największy problem z biblioteką rozwiązałem u źródła bo sprzedawca ma mi ją przysłać mailem. Pozostaje potem zabawa z wysyłka danych na serwer SQL ale to już dla mnie ta prostsza sprawa. Przemyślałem temat płytki z atmegą lecz wole Arduino bo projekt będzie rozwijany a Arduino daje taka możliwość w przystępniejszy sposób. Na pewno będą 2 wersje mojego urządzenia i ta mała będzie na Uno a ta większa z ekranem dotykowym na jakimś mega lub innym większym układzie. Na razie proszę o informacje jak szukać u chińczyków kabelków wytykanych do Arduino Smile Z góry dzięki za pomoc - Wasze rady dość mocno mnie nakierowany na rozwiązanie Big Grin
 
Odpowiedź
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Podłączenie skanera TTL 3.3V do Arduino - przez Verdis98 - 13-05-2019, 07:18

Skocz do:


Przeglądający: 1 gości