• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dynamiczne paski LED
#11
(24-10-2018, 20:00)Robson Kerman napisał(a): Proszę autora o umieszczanie kodu w odpowiednich znacznikach, a nie w załącznikach.

Tu bym nie był tak restrykcyjny.
Na forum ArduinoPL, kod w znacznikach "code" czyta się wyjątkowo kiepsko. Nie można rozwinąć, zaznaczyć tylko kodu jednym kliknięciem itp. Pisałem już o tym ale administracja potrafi tylko wlepiać ostrzeżenia i kasować posty zamiast wziąć wzór z Elektrody czy Forbota.
Nie jest tu co prawda tak źle z kodem jak na forum EP, ale tam przynajmniej, wiedząc, ze nie jest dobrze, nie ma kary za to, że kod umieszczany jest poza znacznikami "code".
 
Odpowiedź
#12
(24-10-2018, 20:23)Konrad napisał(a): Pisałem w sowim pierwszym temacie na tym forum, że dopiero zaczynam z Arduino. Nie znam języka programowania w tym środowisku, gdybym znał to by nie prosił o pomoc tutaj na tym forum.
Nie tylko nie znasz C/C++ ale masz problemy ze zrozumieniem tego, co się do Ciebie pisze. Spróbuje więc bardziej obrazowo.
Nie znam chińskiego. Daję na forum tekst chiński, wiem tyle, ze jest to instrukcja obsługi betoniarki. Proszę o pomoc, jak go zmienić aby to była instrukcja obsługi miksera. Jaką otrzymam pomoc? Czy ta pomoc bez mojej znajomości chińskiego coś da?

Oczekujesz kolego gotowca! Chcesz aby ktoś za Cibie napisał kod. Od tego nie jest forum, takie rzeczy to w ogłoszeniach "Zlecę".
Nie widzę szans aby Ci pomóc, jak KOMPLETNIE nie znasz języka! Równie dobrze mogę pisać do Ciebie w Esperanto (zakładam, że nie znasz).
Nie tylko ja pisałem abyś nauczył się podstaw i dopiero zadawał pytania na forum. Jeśli jednak upierasz się aby Ci pomóc, ok, napiszę co trzeba zrobić, ale to będzie jak rozmowa z głuchym i ślepym niemową.

piszesz:
Cytat:Pisząc odnośnik miałem na myśli jak zrobić funkcję która by się odnosiła do tego tej części kodu i pozwala by mi na sterowanie włącz/wyłącz używając sygnału z instalacji pojazdu:
A moje pytanie oo sprzęt, czyli sterowanie uC napięciem 12V masz w głębokim poważaniu. Powiedzmy, ze dam kod i co z tego? Jak to zadziała? Pokaż schemat, jak te 12V chcesz podawać na uC.
 
Odpowiedź
  


Skocz do:


Przeglądający: 1 gości