• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam serdecznie!
#1
Information 
Witam wszystkich forumowiczów!
Mikołaj mam na imię, jestem uczniem kl. I LO. Interesuję się Astrofizyką i Robotyką od kiedy tylko pamiętam, choć w obu nie jestem dobry. Nasz wspaniały system edukacji jest tak idealny, że aż człowiek głupieje w szkole ^^ (naprawdę). Arduino zajmuję się od jakiegoś roku, równocześnie uczę się pisać skrypty na RPi i aplikacje na PC (Linux/Windows). W tym też nie jestem zbyt dobry, jednak pragnę to zmienić i zmieniam to cały czas. Arduino służy mi za wygodną platformę do nauki programowania i zrozumienia co jak działa. Projektów na koncie nie mam żadnych, ale masę pomysłów. Uczę się poprzez wynajdywanie koła od nowa tzn. zamiast siedzieć godzinami tylko i wyłącznie w google i dowiadywać się faktów (tylko i wyłącznie podkreślam), połowę czasu spędzam na wyszukiwaniu podstawowych informacji/wiedzy, a drugą połowę staram się domyślić jak to coś osiągnięto (i całkiem nieźle mi to wychodzi). Lubię fantastykę naukową i jestem nerwowy. Koniec ogłoszenia  Big Grin  

Ciekawe czy ktoś to czyta.
 
Odpowiedź
#2
Witaj, cieszę się, że jesteś z nami, mam nadzieję, że w końcu dojdziesz do momentu stworzenia jakiegoś grubszego projektu. Smile

P.S. Tak, ktoś to czyta i ten ktoś czyta wszystkie posty na forum. Wink
[Obrazek: Sygnatura1-w60.jpg]
 
Odpowiedź
#3
(23-03-2016, 09:22)CEO napisał(a): P.S. Tak, ktoś to czyta i ten ktoś czyta wszystkie posty na forum. Wink
dokladnie

równocześnie uczę się pisać skrypty na RPi -- z tym możesz pisać śmiało do mnie
 
Odpowiedź
  


Skocz do:


Przeglądający: 1 gości